Odszkodowanie za odwołany lot

Odszkodowanie za odwołany lot
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Każdy z nas chociaż raz w swoim życiu poleci samolotem. Jeżeli jest to Twój pierwszy los i nie wiesz czego się spodziewać, powinieneś zacząć od przygotowania. Jak zachować się na lotnisku? Jak się spakować? Kiedy obowiązuje odszkodowanie za odwołany lot?

Jeśli chodzi o pakowanie, będziemy zwykle posiadać dwa typy bagażu – podręczny oraz główny. W podręcznym zazwyczaj nie powinniśmy przewozić płynów ani ostrych przedmiotów.

Kiedy już dojedziemy na lotnisko, najpierw musimy nadać nasz bagaż główny. Następnie powinniśmy skierować się do kontroli osobistej, gdzie zostanie sprawdzony nasz bagaż podręczny. Być może będziemy musieli zdjąć buty lub elementy ubioru z metalowymi częściami. Po kontroli możemy odetchnąć z ulgą, kupić kawę i czekać na samolot.

Przed wylotem warto również zapoznać się z informacjami na stronie naszego przewoźnika. Znajdziemy tam wiele przydatnych informacji, na przykład kiedy możemy liczyć na odszkodowanie za odwołany lot albo w jaki sposób możemy przepisać nasz bilet na inną osobę.

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top