Windykacja polubowna

Windykacja polubowna
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Problem z uzyskiwaniem zapłaty za wszystkie zawarte umowy, czy wystawione faktury VAT dotyka, w większym lub mniejszym stopniu, każdego przedsiębiorcy działającego na terenie Polski.
Aby uniknąć egzekucji sądowej i by możliwa była tym samym windykacja polubowna, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy windykacyjnej, której wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm zatrudnionego personelu są gwarantem skuteczności podejmowanych działań.
Firma w pierwszej kolejności przeprowadza skrupulatny wywiad środowiskowy, w celu ustalenia faktycznej sytuacji w jakiej znajduje się dłużnik, dzięki czemu pozwala ona na na spłatę należności. Dopiero na podstawie tak zebranych informacji planowane są następne działania windykacyjne, w tym bezpośredni kontakt z osobą, która zalega z płatnościami. Ma to na celu podjęcie negocjacji oraz nacisku (w graniach wyznaczonych obowiązującym prawem), aby uniknąć czasochłonnego i stresującego zarówno dla dłużnika jak i wierzyciela postępowania komorniczego.

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top